İyilik Peşinde KoşuyorumHerkese merhaba,

Son 3 senedir koşuyorum. Büyük bir tutkuyla. Ama bu sefer başka. 15 Kasım Pazar günü hayatımın en anlamlı koşusunu yapacağım. Avrasya Maratonunda  42 kilometreyi  “Benim Adım Türkiye” projesi kapsamında Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı için bağış toplamak üzere koşacağım.

Benim Adım Türkiye Projesi, 6-14 yaş aralığında ilköğretim çağındaki 17.000 çocuğumuza, 2 yıl süre ile eğitim desteğini sağlamaya yöneliktir. Onların bu amacına hayal ortağı olmak ve bu ülkenin çocukları için koşmak finish çizgisine ulaşmak için en büyük motivasyonum olacak.

Şimdi sizin desteğinizle bu çabamı güzel bir sona bağlamak istiyorum. Eminim birçoğunuz ihtiyacı olan birçok kişiye, birçok STK’ya destek oluyorsunuz ama ben ufak bir vesile olup bu sefer desteğinizi  “çocukların eğitimi” için istiyorum. Bir çocuğun eğitimi, geleceği için küçük bir adım attığımızda dahi, bu adımın, bu ülkenin geleceği için çok büyük adım olduğuna gönülden inanıyorum.

Tam 1 senedir ben çok çalıştım. Tendonlarım iltihaplandı, acılar içinde kıvrandım, ayaklarım hasar aldı, ama ne olursa olsun kışın ayazında, yazın nefes alınamaz sıcağında işe gelmeden önce sabah 05.30’da uyanıp koşmaktan, antrenmanlarımı yapmaktan vazgeçmedim.
Ben iyilik peşinde koşarken beni, bu ülkenin çocuklarını yalnız bırakmayın lütfen. Ve sesimi bağış yapacağını düşündüğünüz başkalarına da duyurursanız nasıl da mutlu olurum.

Bağış yapmak çok kolay. Az çok demeyin lütfen, inanıyorum ki damlaya damlaya göl olacak.

Desteklemek aşağıdaki linkten bağış yapabilirsiniz:
Kampanyamın son durumunu merak ediyorsanız:

Sevgiler,  


Yorumlar

Popüler Yayınlar